خانه / پایان نامه / علوم انسانی / رشته حسابداری / بررسی سيستم حسابداری بانک كارآفرين

بررسی سيستم حسابداری بانک كارآفرين

 • خرید و دانلود با لینک مستقیم
  • فرمت فایل : ورد
  • تعداد صفحه : 91
  • قیمت : 4500 تومان
  • کد فایل : 43002

  پروژه مالی رشته حسابداری

  موضوع: بررسی سيستم حسابداری بانک كارآفرين (غيردولتي – سهامي عام)

  مقدمه : هدف اين استاندارد تجويز مبنايي براي ارائه صورتهاي مالي با مقاصد عمومي يك واحد تجاري به منظور حصول اطمينان از قابليت مقايسه با صورتهاي مالي دوره هاي قبل از آن واحد و با صورتهاي مالي ساير واحدهاي تجاري مي باشد . براي دستيابي به اين هدف ‏، در اين استاندارد ملاحظات كلي در خصوص نحوه ارائه صورتهاي مالي ، رهنمودهايي درباره ساختار آنها و حداقل الزامات در خصوص محتواي صورتهاي مالي ارائه شده است. چگونگي شناخت ‏، اندازه گيري و افشاي معاملات و ساير رويدادهاي خاص در ساير استانداردهاي حسابداري ارائه مي شود.

  دامنه كاربرد

  1. الزامات اين استاندارد بايد در ارائه كليه “ صورتهاي مالي با مقاصد عمومي ” كه بر اساس استانداردهاي حسابداري تهيه و ارائه مي شود ، بكار گرفته شود .
  2. صورتهاي مالي با مقاصد عمومي ( كه از اين پس صورتهاي مالي ناميده مي شود ) براي پاسخگويي به نيازهاي استفاده كنندگاني تهيه مي شود كه در موقعيت دريافت گزارشهاي متناسب با نيازهاي اطلاعاتي خاص خود نيستند . صورتهاي مالي به طور

  جداگانه يا همراه با ساير گزارشها ، جهت استفاده عموم ارائه مي شود . مفاد اين استاندارد براي صورتهاي مالي تلفيقي گروه واحدهاي  تجاري نيز كاربرد دارد .

  1. در اين استاندارد واژه هايي بكار گرفته مي شود كه در واحدهاي تجاري ( انتفاعي ) اعم از خصوصي يا عمومي كاربرد دارد . واحد هاي غيرانتفاعي براي بكارگيري الزامات اين استاندارد ممكن است نيازمند انجام تعديلاتي در عناوين اقلام اصلي صورتهاي مالي خود يا ارائه اطلاعات بيشتر باشند .

  نحوه ارائه داراييهاي جاري و بدهيهاي جاري بخشي از موضوع اين استاندارد است ليكن به طور جداگانه در استاندارد حسابداري شماره ۱۴ مطرح شده است . 

  فهرست مطالب

  مقدمه ۱

  چكيده۳۳

  تاريخچة تاسيس و حدود فعاليت بانك كارآفرين۵۳

  عناوين حسابهاي دفتر كل ۵۴

  مبناي تهيه و اهم رويه هاي حسابداري بانك كارآفرين ۵۸

  تصويب صورت هاي مالي۷۱

  گزارش بازرسي قانوني به مجمع عمومي سهامداران محترم۷۴

  گزارش حسابرسان بهمجمع عادي سالانه صاحبان سهام محترم۷۶

  خلاصه و نتيجه گيري۹۲

  منابع و مآخذ۹۴

  منابع:

  استانداردهاي حسابداري، كميته فني سازمان حسابرسي، انتشارات مركز تحقيقات تخصصي سازمان حسابرسي ۸۴

  كتابخانة سازمان بورس اوراق بهادار

  ادارة مركزي بانك كارآفرين،‌ ميدان آرژانتين، بين خيابان وحيد دستگردي و خيابان آفريقا.

  —————————————————–

  این فایل با فرمت ورد (doc) به تعداد ۹۱ صفحه  تایپ شده است  که  کاملا قابلیت ویرایش دارد و درون یک فایل فایل فشرده (zip) است که باید توسط برنامه هایی از قبیل winrar  آن را از حالت فشرده (extract) خارج سازید و توسط برنامه ی MICROSOFT  WORD فایل را باز کنید.

  اطلاعات فایل
  • موضوع : بررسی سيستم حسابداری بانک كارآفرين
  • فرمت فایل : ورد
  • تعداد صفحه : 91
  • قیمت : 4500 تومان
  • حجم فایل : 140 کیلوبایت

  درباره ی MrDoc.ir

  فروشگاه مسترداک دات آی آر شامل پایان نامه های آماده رایگان و غیر رایگان از رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و انسانی و پزشکی که کاملا تایپ شده و موضوعات متفرقه از تمام رشته های تحصیلی برای دانشجویان عزیز ارائه می دهد، که ارزش واقعی فایل ها بیشتر از قیمت آن است. آدرس شرکت: اصفهان - خیابان لاله شمالی - شرکت سامان گستر 03135673766

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *