ايجاد وب سرور Host

 • خرید و دانلود با لینک مستقیم
  • فرمت فایل : ورد
  • تعداد صفحه : 101
  • قیمت : 4500 تومان
  • کد فایل : 11044

  پایان نامه رشته مهندسی كامپيوتر

  مرداد ۱۳۸۶

  شرح مختصر :  برپایی یک سرور وب

   در این فصل عناوین زیر را خواهید آموخت:

  • معرفی سرورهای وب Apache
  • پیکربندی سرور وب Apache
  • شروع به کار و توقف سرور
  • نظارت بر روی فعالیتهای سرور

  Worid wide web بخشی از اینترنت است که سریعترین رشد را داشته است . بر طبق نظر Netceraft )www.netcraft.com ( بیش از ۵۴ میلیون سایت وب بر روی اینترنت در سپتامبر سال ۲۰۰۴ وجود داشته است. تجارت الکترونیک یک فروشگاه مجازی جدید را برای اشخاصی که سعی دارند همگان با تکنولوژی به پیش بروند ارائه کرده است.

  وب همچنین برای سازمانهایی که سعی دارند بصورت کم خرجی اطلاعات را منتشر و توزیع نمایند , بسیار سودمند بوده است و با افزایش قدرت محاسباتی کامپیوترها , کاهش قیمتها , سیستم عاملهای رایگانی نظیر لینوکس و سرورهای وب رایگانی نظیر Apache و TUX حضور اشخاص بر روی وب برای نشر اطلاعات , حتی ساده تر نیز شده است.

  این فصل چگونگی نصب و پیکر بندی سرور وب Apache را نشان می دهد . هر یک از فایلهای پیکربندی سرور با جزئیات تشریح و توضیح داده شده است. شما در مورد گزینه های متنوع مربوط به شروع به کار و توقف سرورها , بعلاوه چگونگی نظارت بر روی فعالیت سرور وب مطالبی را خواهید آموخت . موضوعات امنیتی مرتبط و تمرینات در سراسر فصل با توضیحات و مثالهایی شرح داده می شوند.

  نکته:نسخه فعلی لینوکس فدورا همراه با Apache نگارش ۲٫۰ عرضه شده است Apache 2.0 شامل پشتیبانی از یک واسطه برنامه نویسی جدید Apache UNIX threading ( برای multi – processing Internet protocol Version 6(IPv6) و پروتکهای چند گانه می باشد تعداد کمی ماژولهای جدید نیز اضافه شده اند . با توجه به نگارش ۲٫۰ اسامی بسته های Apache,httpd-manual httpd تغییر کرده است.

  مقدمه ای بر سرورهای وب

  World wide web بصورتی که امروزه شناخته شده است. بعنوان یک پروژه از Tim Bern-lee در مرکز اروپایی فیزیک علمی (cern) شروع شد . عدف اصلی ارائه یک رابط ثابت بود برای محققان و دانشمندانی که بوصرت جغرافیایی در کل گیتی پخش شدهه بودند و سعی داشتند به اطلاعاتی با فرمتهای گوناگون دسترسی پیدا نمایند . از این ایده مفهوم بکارگیری یک سرویس گیرنده (مرور وب) برای دسترسی به داده ها ( متن , تصاویر , اصوات] ویدئو و فایلهای باینری) از نوع سرویس دهنده finger .wais ,NNTP,SMTP,FTP,HTTP) و سرورهای (streaming – media استخراج شد.سرور وب معمولا دارای یک وظیفه مشابه می باشد : درخواستها Hyper Text Transfer Protocol (HTTP) و ارسال یک پاسخ بخ کلانیت ، اگر چه این وظیفه می تواند با انجام کارهای زیر پیچیده تر گردد ( همانند کاری که سرور می تواند انجام دهد):

  انجام کنترل دسترسی مبتنی بر مجوزهای فایل , زوجهای نام کاربری / کلمه عبور و محدودیتهای نام میزبان / ادرس IP

  تجزیه یک سند ( جایگزینی مقادیر مناسب برای تمامی فیلدهای شرطی موجود در سند) پیش از ارسال آن به کلاینت

  ایجاد یک اسکریپیت common Gateway interface (CGI) یا برنامه Application   (API) programming interface سفارشی برای ارزیابی محتویات فرم submit شده مایش سندی که بصورت پویا ایجاد شده است یا دسترسی به یک پایگاه داده.

  ارسال یک اپلیت جاوا به سرویس گیرنده.

  ثبت تمامی دسترسی های موفق, ناموفق  خطاها

  سرور وب Apache

  سرور وب Apache در ابتدا مبتنی بر HTTPd و یک سرور رایگان از (NCSA) National center for

  Supercomputing Application بود . در آن موقعHTTPd اولین و تنها سرور وب بر روی اینترنت بود . بدبختانه توسعه سرورها پا به پای نیازهای webmasterرشد نکرده و چندین مشکل امنیتی کشف شده است . اکثرwebmaster ها بصورت مستقل ویژگیها و ترمیمهای مختص به خودشان را بر روی سورس کدApache  که به صورت رایگان در دسترس می باشد استفاده کرده اند و ویژگی های امنیتی بهبود یافته ای نظیر (SSL)Layer Secure Sockets را برای انتقال داده های رمزگذاری شده و ماژولهای اعتبار سنجی پیشرفته اضافه کرده اند.

  فهرست

  برپايي يك سرور وب۱

  مقدمه‌اي بر سرورهاي وب ۲

  سرور وب Apache

  سرور وب Tux

  ساير سرورهاي وب۷

  شروع كار به سرور وب Apache 9

  پيكره‌بندي سرور Apache12

  تنظيم محيط سراسري۱۳

  پيكره‌بندي مقادير Timeout16

  اتصال به آدرسهاي خاص ۲۲

  جدول ماژول‌هاي (DSO)25

  تنظيم پيكره‌بندي اصلي سرور۳۰

  تنظيم يك آدرس ايميل ۳۱

  جدول ويژگي‌هاي سروري خاص مربوط به دستور Option35

  جدول ويژگي‌هاي دسترسي مربوط به دستور Allow override 36

  جدول نام مسير URL 39

  نقش كاري سرور برنامه كاربردي وب۴۱

  معماري جديد پردازش درخواستها۴۳

  مديريت سرويس WWW 46

  مدايزوله كردن پردازش‌هاي كارگر ۴۸

  قابليت كار در هر شرايط (Robustenss 52

  تنظيم مدت زمان بيكاري ۵۶

  مدايزوله كردن IIS5.0 59

  بهبودهاي SSI  ۶۴

  تعيين حدود اختيارات URL 67

  XML Metaase  ۷۰

  درايور جديد مدكرنل ۷۵

  Web Garden 76

  Asp.net 79

  سرويس‌هاي Com+ در Asp 84

  پروتكل انتقال فايل ۸۹

  ‌Webcam ها يا دوربين‌هاي اينترنتي۹۲

  قوانين ارتقاي كنترل‌كننده‌ها۹۴

  —————————————————–

  این فایل با فرمت ورد (doc) به تعداد ۱۰۱ صفحه  تایپ شده است  که  کاملا قابلیت ویرایش دارد و درون یک فایل فایل فشرده (zip) است که باید توسط برنامه هایی از قبیل winrar  آن را از حالت فشرده (extract) خارج سازید و توسط برنامه ی MICROSOFT  WORD فایل را باز کنید.

  اطلاعات فایل
  • موضوع : ايجاد وب سرور Host
  • فرمت فایل : ورد
  • تعداد صفحه : 101
  • قیمت : 4500 تومان
  • حجم فایل : 210 کیلوبایت

  درباره ی MrDoc.ir

  فروشگاه مسترداک دات آی آر شامل پایان نامه های آماده رایگان و غیر رایگان از رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و انسانی و پزشکی که کاملا تایپ شده و موضوعات متفرقه از تمام رشته های تحصیلی برای دانشجویان عزیز ارائه می دهد، که ارزش واقعی فایل ها بیشتر از قیمت آن است. آدرس شرکت: اصفهان - خیابان لاله شمالی - شرکت سامان گستر 03135673766

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *